Menu
Your Cart

S.S.S ( Sıkça Sorulan Sorular )

Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Bunun için ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek 'Sepeti Onayla' adımında karşınıza çıkan ekranda 'Misafir Alışverişi' demeniz yeterli.  Üye olmadan verdiğiniz siparişlere ait bilgilendirmeleri, sipariş esnasında paylaştığınız e-posta adresinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinize ait bilgilere erişebilmek için üye sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde "Siparişlerim" sayfasından da ulaşabilirsiniz.
• Üretici firma olmamızdan dolayı tüm üreünlerimiz stoklu ürün olup, firma olarak ciddi bir aksilik olmaması durumunda bütün ürünlerimiz aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.
• Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.
• Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargom Nerede?" linkinden takip edebilirsiniz.

Sayfanın sağ üstünden yer alan Giriş Yap>Üye Ol alanından kullandığınız aktif bir e-posta adresi girerek oluşturacağınız şifre ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Berrado.com sitesinde yer alan 'Hesabım' bölümünden 'Siparişlerim'e' gidin.

'Detaylar' butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

'Kolay İade Talebi Oluştur' butonuna basın.

Veya whatsApp hattımızla iletişim kurarak iade için gerekli bilgileri alabilirsiniz.
İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun. Paketi iade kargo koduyla birlikte kargoya 3 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 

Site üzerinden sadece kredi kartıyla alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yapmak için whatsApp hattımızla iletişim kurmanız gerekmektedir.

Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız. Şifrenizin; 7-15 karakter arasında olmasına, en az 1 harf ve 1 rakam içermesine dikkat etmelisiniz.

Hayır, şu anda ekstra herhangi bir ücret alınmamaktadır. Tüm ürünlerimiz ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir.

• İade süresi ürün elinize ulaştıktan itibaren 14 gündür.
• Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir
• Ürünlerinizi iade adımında gösterilen kargo firması ile iade edebilirsiniz.
• Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.
• Ticari değerini yitirmiş ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. (kullanılmış, deforme olmuş, kullanıcı kaynaklı hasar görmüş vb.)

o Ambalajı açılmamış

o Denenmemiş

o Bozulmamış

o Kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

•Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Berrado.com bayisi olup, bir çok eşsiz ürünü sizde hem internet ortamında hem de perakende olarak satabilirsiniz. Bayi olabilmek için gerekli bilgileri whatsApp hattımızdan veya çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.