Menu
Your Cart
Sepette 10% İNDİRİM   #Okul'a Merhaba 

Ofis Dolapları

Ofis Dolapları
Brand: Berrado
Berrado Kilitli Keson, Komidin Dolabı Dosya Dolabı Çok Amaçlı DolapRenk: Beyaz gövde, ceviz kapaklarOfis, büro, genç odalarına uygunÜç çekmeceliGeniş iç bölmeli kilitli çekmeceMetal KulplarKaliteli tekerleklerGenç odalarına komodin olarak kullanıma uygundurPakette demonte olarak gönderilmektedirÜrün..
249,99 TL 409,99 TL
Brand: Berrado
Berrado Kilitli Keson, Komidin Dolabı Dosya Dolabı Çok Amaçlı DolapRenk: BeyazOfis, büro, genç odalarına uygunİki bölmesi de kilitlidirGeniş iç bölmeli kilitli çekmeceMetal KulplarKaliteli tekerleklerGenç odalarına komodin olarak kullanıma uygundurPakette demonte olarak gönderilmektedirÜrün Ölçüleri..
249,99 TL 409,99 TL
Brand: Berrado
Berrado Kilitli Keson, Komidin Dolabı Dosya Dolabı Çok Amaçlı DolapRenk: BeyazOfis, büro, genç odalarına uygunÇekmece bölmesi kilitlidirGeniş iç bölmeli kilitli çekmeceMetal KulplarKaliteli tekerleklerGenç odalarına komodin olarak kullanıma uygundurPakette demonte olarak gönderilmektedirÜrün Ölçüler..
244,99 TL 404,99 TL
Brand: Berrado
Berrado Kilitli Ofis Dolabı Dosya Dolabı Çok Amaçlı DolapRenk: BeyazAhşap üzeri birinci sınıf işçilikle üretilmiştirDekoratif görünümGeniş iç hacimRahat kullanımEstetik Tasarım3 Adet rafÜrünlerimiz demonte olarak teslim edilirDayanıklı ve sağlam uzun yıllar kullanılabilme özelliğiÜrünün ayakları aya..
244,99 TL 409,99 TL
Brand: Berrado
Berrado Kilitli Ofis Dolabı Dosya Dolabı Çok Amaçlı DolapAhşap üzeri birinci sınıf işçilikle üretilmiştirDekoratif görünümGeniş iç hacimRahat kullanımEstetik Tasarım3 Adet rafÜrünlerimiz demonte olarak teslim edilirDayanıklı ve sağlam uzun yıllar kullanılabilme özelliğiÜrünün ayakları ayarlıdırÜrünü..
244,99 TL 409,99 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)