Menu
Your Cart

Berrado Furniture

Kurulduğumuz 1998 yılından beri sektörü ve müşteri taleplerini çok iyi analiz ederek, teknoloji ile el emeğini birleştirip uzmanlaşmakta, yenilikçi ve eşsiz ürünler ortaya çıkartarak sektörün öncü markalarından biri olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Türkiye'nin en büyük internet sitelerine iş ortaklığı yapmaktayız.
Ayrıca Türkiye geneli perakende satış yapan yüzlerce bayimiz mevcuttur. 

Eşsiz, zarif ve estetik. Üretimini yaptığımız ürünlerin bir çoğu eşsiz olmakla birlikte kullanıldığı alanlara zarif bir hava katmakta

Berrado Furniture, estetikten, zerafetten ve işlevsellikten ödün vermeden rahatlığı, şıklığı ve hayat kalitesini ön planda tutarak kendine özgü ürünler tasarlamakta. Ar-ge çalışmalarının ardından her geçen gün ürün yelpazemize yeni ve estetik ürünler eklemeye devam ediyoruz.  


Farklı ve zarif dokunuşlar için...

Berrado Furniture, Ürünlerinde sadece günümüz trendlerine değil, geleceğin dekoratif mobilya dünyasınada yöne vermektedir. Türkiye pazarındaki etkinliğinin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere Orta Doğu'nun bir çok bölgesinde ve Avrupa ülkelerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Dekoratif mobilya sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Berrado kendine özgü ürettiği şık ve zarif ürünler ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki müşterilerinin ilgisi olmaya devam ediyor.

Dünya standartları üzerindeki ürünlerimizle kalitemizi gün geçtikçe daha da arttırarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ön görüyoruz.